(0000) 000 00 00

Merkez / Iğdır
clock

7/24 Merkez Silverline Servisi

(0000) 000 00 00

Iğdır Merkez Silverline Servisi

Iğdır Merkez Silverline Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Iğdır Merkez Silverline Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

7/24 Merkez Silverline Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Iğdır Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
(0000) 000 00 00

Iğdır Merkez Silverline Servisi

Iğdır Merkez Silverline Beyaz Eşya Servisi

Iğdır Merkez Silverline Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Iğdır Merkez Silverline Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Iğdır Merkez Silverline Klima Servisi

Iğdır Merkez Silverline Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Iğdır Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Iğdır Merkez Silverline Kombi Servisi

Iğdır Merkez Silverline Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Iğdır Merkez Silverline Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Iğdır Merkez Silverline Televizyon Servisi

Iğdır Merkez Silverline Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Iğdır Merkez Silverline Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Iğdır Merkez Silverline Servisleri:

Iğdır Merkez Silverline Beyaz Eşya Servisi, Iğdır Merkez Silverline Klima Servisi, Iğdır Merkez Silverline Kombi Servisi, Iğdır Merkez Silverline Televizyon Servisi, Iğdır Merkez Silverline Buzdolabı Servisi, Iğdır Merkez Silverline Çamaşır Makinesi Servisi, Iğdır Merkez Silverline Bulaşık Makinesi Servisi, Iğdır Merkez Silverline Kurutma Makinesi Servisi, Iğdır Merkez Silverline Isı Pompası Servisi, Iğdır Merkez Silverline Fırın Servisi, Iğdır Merkez Silverline Ankastre Servisi, Iğdır Merkez Silverline Termosifon Servisi, Iğdır Merkez Silverline Şofben Servisi.

Iğdır Merkez Silverline Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Iğdır Merkez Silverline Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Iğdır
📱 Iğdır Merkez Silverline Servis Telefonu : (0000) 000 00 00
🛠️ Iğdır Merkez Silverline Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Iğdır Merkez Silverline Servisi )
⏰ Iğdır Merkez Silverline Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Iğdır Merkez Silverline Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Iğdır Merkez Silverline Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Iğdır Merkez Silverline Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Çağrı Merkezi

(0000) 000 00 00