0541 428 7828

Evka 7 / İzmir
clock

7/24 Evka 7 Alarko Servisi

0541 428 7828

İzmir Evka 7 Alarko Servisi

İzmir Evka 7 Alarko Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. İzmir Evka 7 Alarko Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

7/24 Evka 7 Alarko Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. İzmir Evka 7 bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0541 428 7828

İzmir Evka 7 Alarko Servisi

İzmir Evka 7 Alarko Beyaz Eşya Servisi

İzmir Evka 7 Alarko Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. İzmir Evka 7 Alarko Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

İzmir Evka 7 Alarko Klima Servisi

İzmir Evka 7 Alarko Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. İzmir Evka 7 geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

İzmir Evka 7 Alarko Kombi Servisi

İzmir Evka 7 Alarko Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. İzmir Evka 7 Alarko Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

İzmir Evka 7 Alarko Televizyon Servisi

İzmir Evka 7 Alarko Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. İzmir Evka 7 Alarko Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan İzmir Evka 7 Alarko Servisleri:

İzmir Evka 7 Alarko Beyaz Eşya Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Klima Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Kombi Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Televizyon Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Buzdolabı Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Çamaşır Makinesi Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Bulaşık Makinesi Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Kurutma Makinesi Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Isı Pompası Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Fırın Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Ankastre Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Termosifon Servisi, İzmir Evka 7 Alarko Şofben Servisi.

İzmir Evka 7 Alarko Servisi İletişim Bilgileri

🌍 İzmir Evka 7 Alarko Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Evka 7/İzmir
📱 İzmir Evka 7 Alarko Servis Telefonu : 0541 428 7828
🛠️ İzmir Evka 7 Alarko Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( İzmir Evka 7 Alarko Servisi )
⏰ İzmir Evka 7 Alarko Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ İzmir Evka 7 Alarko Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ İzmir Evka 7 Alarko Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 İzmir Evka 7 Alarko Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Çağrı Merkezi

0541 428 7828