0541 428 7828

Ürkmez / İzmir
clock

7/24 Ürkmez Haier Servisi

0541 428 7828

İzmir Ürkmez Haier Servisi

İzmir Ürkmez Haier Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. İzmir Ürkmez Haier Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

7/24 Ürkmez Haier Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. İzmir Ürkmez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0541 428 7828

İzmir Ürkmez Haier Servisi

İzmir Ürkmez Haier Beyaz Eşya Servisi

İzmir Ürkmez Haier Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. İzmir Ürkmez Haier Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

İzmir Ürkmez Haier Klima Servisi

İzmir Ürkmez Haier Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. İzmir Ürkmez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

İzmir Ürkmez Haier Kombi Servisi

İzmir Ürkmez Haier Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. İzmir Ürkmez Haier Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

İzmir Ürkmez Haier Televizyon Servisi

İzmir Ürkmez Haier Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. İzmir Ürkmez Haier Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan İzmir Ürkmez Haier Servisleri:

İzmir Ürkmez Haier Beyaz Eşya Servisi, İzmir Ürkmez Haier Klima Servisi, İzmir Ürkmez Haier Kombi Servisi, İzmir Ürkmez Haier Televizyon Servisi, İzmir Ürkmez Haier Buzdolabı Servisi, İzmir Ürkmez Haier Çamaşır Makinesi Servisi, İzmir Ürkmez Haier Bulaşık Makinesi Servisi, İzmir Ürkmez Haier Kurutma Makinesi Servisi, İzmir Ürkmez Haier Isı Pompası Servisi, İzmir Ürkmez Haier Fırın Servisi, İzmir Ürkmez Haier Ankastre Servisi, İzmir Ürkmez Haier Termosifon Servisi, İzmir Ürkmez Haier Şofben Servisi.

İzmir Ürkmez Haier Servisi İletişim Bilgileri

🌍 İzmir Ürkmez Haier Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Ürkmez/İzmir
📱 İzmir Ürkmez Haier Servis Telefonu : 0541 428 7828
🛠️ İzmir Ürkmez Haier Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( İzmir Ürkmez Haier Servisi )
⏰ İzmir Ürkmez Haier Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ İzmir Ürkmez Haier Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ İzmir Ürkmez Haier Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 İzmir Ürkmez Haier Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Çağrı Merkezi

0541 428 7828