0538 074 03 81

Merkez / Adıyaman
clock

7/24 Merkez Electra Servisi

0538 074 03 81

Adıyaman Merkez Electra Servisi

Adıyaman Merkez Electra Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Adıyaman Merkez Electra Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Electra Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Adıyaman Merkez Electra Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Adıyaman Merkez Electra Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Adıyaman
📱 Adıyaman Merkez Electra Servis Telefonu : 0538 074 03 81
🛠️ Adıyaman Merkez Electra Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Adıyaman Merkez Electra Servisi )
⏰ Adıyaman Merkez Electra Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Adıyaman Merkez Electra Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Adıyaman Merkez Electra Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Adıyaman Merkez Electra Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Merkez Electra Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Adıyaman Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0538 074 03 81

Adıyaman Merkez Electra Servisi

Adıyaman Merkez Electra Beyaz Eşya Servisi

Adıyaman Merkez Electra Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Adıyaman Merkez Electra Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Merkez Electra Klima Servisi

Adıyaman Merkez Electra Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Adıyaman Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Adıyaman Merkez Electra Kombi Servisi

Adıyaman Merkez Electra Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Adıyaman Merkez Electra Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Adıyaman Merkez Electra Televizyon Servisi

Adıyaman Merkez Electra Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Adıyaman Merkez Electra Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Adıyaman Merkez Electra Servisleri:

Adıyaman Merkez Electra Beyaz Eşya Servisi, Adıyaman Merkez Electra Klima Servisi, Adıyaman Merkez Electra Kombi Servisi, Adıyaman Merkez Electra Televizyon Servisi, Adıyaman Merkez Electra Buzdolabı Servisi, Adıyaman Merkez Electra Çamaşır Makinesi Servisi, Adıyaman Merkez Electra Bulaşık Makinesi Servisi, Adıyaman Merkez Electra Kurutma Makinesi Servisi, Adıyaman Merkez Electra Isı Pompası Servisi, Adıyaman Merkez Electra Fırın Servisi, Adıyaman Merkez Electra Ankastre Servisi, Adıyaman Merkez Electra Termosifon Servisi, Adıyaman Merkez Electra Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0538 074 03 81