0272 000 0000

Dazkırı / Afyonkarahisar
clock

7/24 Dazkırı Telefunken Servisi

0272 000 0000

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Telefunken Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Dazkırı/Afyonkarahisar
📱 Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servis Telefonu : 0272 000 0000
🛠️ Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi )
⏰ Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Dazkırı Telefunken Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Afyonkarahisar Dazkırı bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0272 000 0000

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Beyaz Eşya Servisi

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Klima Servisi

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Afyonkarahisar Dazkırı geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Kombi Servisi

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Televizyon Servisi

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Servisleri:

Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Beyaz Eşya Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Klima Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Kombi Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Televizyon Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Buzdolabı Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Çamaşır Makinesi Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Bulaşık Makinesi Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Kurutma Makinesi Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Isı Pompası Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Fırın Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Ankastre Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Termosifon Servisi, Afyonkarahisar Dazkırı Telefunken Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0272 000 0000