0382 000 0000

Merkez / Aksaray
clock

7/24 Merkez Daylux Servisi

0382 000 0000

Aksaray Merkez Daylux Servisi

Aksaray Merkez Daylux Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Aksaray Merkez Daylux Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Daylux Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Aksaray Merkez Daylux Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Aksaray Merkez Daylux Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Aksaray
📱 Aksaray Merkez Daylux Servis Telefonu : 0382 000 0000
🛠️ Aksaray Merkez Daylux Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Aksaray Merkez Daylux Servisi )
⏰ Aksaray Merkez Daylux Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Aksaray Merkez Daylux Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Aksaray Merkez Daylux Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Aksaray Merkez Daylux Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Merkez Daylux Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Aksaray Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0382 000 0000

Aksaray Merkez Daylux Servisi

Aksaray Merkez Daylux Beyaz Eşya Servisi

Aksaray Merkez Daylux Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Aksaray Merkez Daylux Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Aksaray Merkez Daylux Klima Servisi

Aksaray Merkez Daylux Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Aksaray Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Aksaray Merkez Daylux Kombi Servisi

Aksaray Merkez Daylux Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Aksaray Merkez Daylux Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Aksaray Merkez Daylux Televizyon Servisi

Aksaray Merkez Daylux Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Aksaray Merkez Daylux Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Aksaray Merkez Daylux Servisleri:

Aksaray Merkez Daylux Beyaz Eşya Servisi, Aksaray Merkez Daylux Klima Servisi, Aksaray Merkez Daylux Kombi Servisi, Aksaray Merkez Daylux Televizyon Servisi, Aksaray Merkez Daylux Buzdolabı Servisi, Aksaray Merkez Daylux Çamaşır Makinesi Servisi, Aksaray Merkez Daylux Bulaşık Makinesi Servisi, Aksaray Merkez Daylux Kurutma Makinesi Servisi, Aksaray Merkez Daylux Isı Pompası Servisi, Aksaray Merkez Daylux Fırın Servisi, Aksaray Merkez Daylux Ankastre Servisi, Aksaray Merkez Daylux Termosifon Servisi, Aksaray Merkez Daylux Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0382 000 0000