0382 000 0000

Merkez / Aksaray
clock

7/24 Merkez Telefunken Servisi

0382 000 0000

Aksaray Merkez Telefunken Servisi

Aksaray Merkez Telefunken Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Aksaray Merkez Telefunken Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Telefunken Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Aksaray Merkez Telefunken Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Aksaray Merkez Telefunken Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Aksaray
📱 Aksaray Merkez Telefunken Servis Telefonu : 0382 000 0000
🛠️ Aksaray Merkez Telefunken Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Aksaray Merkez Telefunken Servisi )
⏰ Aksaray Merkez Telefunken Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Aksaray Merkez Telefunken Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Aksaray Merkez Telefunken Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Aksaray Merkez Telefunken Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Merkez Telefunken Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Aksaray Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0382 000 0000

Aksaray Merkez Telefunken Servisi

Aksaray Merkez Telefunken Beyaz Eşya Servisi

Aksaray Merkez Telefunken Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Aksaray Merkez Telefunken Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Aksaray Merkez Telefunken Klima Servisi

Aksaray Merkez Telefunken Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Aksaray Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Aksaray Merkez Telefunken Kombi Servisi

Aksaray Merkez Telefunken Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Aksaray Merkez Telefunken Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Aksaray Merkez Telefunken Televizyon Servisi

Aksaray Merkez Telefunken Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Aksaray Merkez Telefunken Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Aksaray Merkez Telefunken Servisleri:

Aksaray Merkez Telefunken Beyaz Eşya Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Klima Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Kombi Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Televizyon Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Buzdolabı Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Çamaşır Makinesi Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Bulaşık Makinesi Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Kurutma Makinesi Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Isı Pompası Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Fırın Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Ankastre Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Termosifon Servisi, Aksaray Merkez Telefunken Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0382 000 0000