0850 309 2278

/ Bursa
clock

7/24 Petek Temizleme Servisi

0850 309 2278


Bursa Petek Temizleme Servisi

Bursa Petek Temizleme Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Bursa Petek Temizleme Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

7/24 Petek Temizleme Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Bursa bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0850 309 2278

Bursa Petek Temizleme Servisi

Bursa Petek Temizleme Beyaz Eşya Servisi

Bursa Petek Temizleme Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Bursa Petek Temizleme Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bursa Petek Temizleme Klima Servisi

Bursa Petek Temizleme Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Bursa geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Bursa Petek Temizleme Kombi Servisi

Bursa Petek Temizleme Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Bursa Petek Temizleme Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Bursa Petek Temizleme Televizyon Servisi

Bursa Petek Temizleme Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Bursa Petek Temizleme Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Bursa Petek Temizleme Servisleri:

Bursa Petek Temizleme Beyaz Eşya Servisi, Bursa Petek Temizleme Klima Servisi, Bursa Petek Temizleme Kombi Servisi, Bursa Petek Temizleme Televizyon Servisi, Bursa Petek Temizleme Buzdolabı Servisi, Bursa Petek Temizleme Çamaşır Makinesi Servisi, Bursa Petek Temizleme Bulaşık Makinesi Servisi, Bursa Petek Temizleme Kurutma Makinesi Servisi, Bursa Petek Temizleme Isı Pompası Servisi, Bursa Petek Temizleme Fırın Servisi, Bursa Petek Temizleme Ankastre Servisi, Bursa Petek Temizleme Termosifon Servisi, Bursa Petek Temizleme Şofben Servisi.

Bursa Petek Temizleme Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Bursa Petek Temizleme Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 /Bursa
📱 Bursa Petek Temizleme Servis Telefonu : 0850 309 2278
🛠️ Bursa Petek Temizleme Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Bursa Petek Temizleme Servisi )
⏰ Bursa Petek Temizleme Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Bursa Petek Temizleme Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Bursa Petek Temizleme Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Bursa Petek Temizleme Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Çağrı Merkezi

0850 309 2278