0850 305 5228

Gebze / Kocaeli
clock

7/24 Gebze Buzdolabı Servisi

0850 305 5228

Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi

Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabı Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Kocaeli Gebze Buzdolabı Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Gebze/Kocaeli
📱 Kocaeli Gebze Buzdolabı Servis Telefonu : 0850 305 5228
🛠️ Kocaeli Gebze Buzdolabı Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi )
⏰ Kocaeli Gebze Buzdolabı Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Kocaeli Gebze Buzdolabı Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Gebze Buzdolabı Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Kocaeli Gebze bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0850 305 5228

Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi

Kocaeli Gebze Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

Kocaeli Gebze Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Gebze Buzdolabı Klima Servisi

Kocaeli Gebze Buzdolabı Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Kocaeli Gebze geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Kocaeli Gebze Buzdolabı Kombi Servisi

Kocaeli Gebze Buzdolabı Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Kocaeli Gebze Buzdolabı Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Kocaeli Gebze Buzdolabı Televizyon Servisi

Kocaeli Gebze Buzdolabı Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Kocaeli Gebze Buzdolabı Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Kocaeli Gebze Buzdolabı Servisleri:

Kocaeli Gebze Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Klima Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Kombi Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Televizyon Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Buzdolabı Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Çamaşır Makinesi Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Bulaşık Makinesi Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Kurutma Makinesi Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Isı Pompası Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Fırın Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Ankastre Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Termosifon Servisi, Kocaeli Gebze Buzdolabı Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0850 305 5228