0850 305 5228

Gölcük / Kocaeli
clock

7/24 Gölcük Telefunken Servisi

0850 305 5228

Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi

Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Telefunken Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Kocaeli Gölcük Telefunken Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Gölcük/Kocaeli
📱 Kocaeli Gölcük Telefunken Servis Telefonu : 0850 305 5228
🛠️ Kocaeli Gölcük Telefunken Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi )
⏰ Kocaeli Gölcük Telefunken Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Kocaeli Gölcük Telefunken Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Gölcük Telefunken Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Kocaeli Gölcük bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0850 305 5228

Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi

Kocaeli Gölcük Telefunken Beyaz Eşya Servisi

Kocaeli Gölcük Telefunken Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Kocaeli Gölcük Telefunken Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Gölcük Telefunken Klima Servisi

Kocaeli Gölcük Telefunken Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Kocaeli Gölcük geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Kocaeli Gölcük Telefunken Kombi Servisi

Kocaeli Gölcük Telefunken Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Kocaeli Gölcük Telefunken Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Kocaeli Gölcük Telefunken Televizyon Servisi

Kocaeli Gölcük Telefunken Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Kocaeli Gölcük Telefunken Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Kocaeli Gölcük Telefunken Servisleri:

Kocaeli Gölcük Telefunken Beyaz Eşya Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Klima Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Kombi Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Televizyon Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Buzdolabı Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Çamaşır Makinesi Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Bulaşık Makinesi Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Kurutma Makinesi Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Isı Pompası Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Fırın Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Ankastre Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Termosifon Servisi, Kocaeli Gölcük Telefunken Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0850 305 5228