0324 502 5212

Tarsus / Mersin
clock

7/24 Tarsus Termoteknik Servisi

0324 502 5212


Mersin Tarsus Termoteknik Servisi

Mersin Tarsus Termoteknik Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Mersin Tarsus Termoteknik Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Termoteknik Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Mersin Tarsus Termoteknik Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Mersin Tarsus Termoteknik Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Tarsus/Mersin
📱 Mersin Tarsus Termoteknik Servis Telefonu : 0324 502 5212
🛠️ Mersin Tarsus Termoteknik Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Mersin Tarsus Termoteknik Servisi )
⏰ Mersin Tarsus Termoteknik Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Mersin Tarsus Termoteknik Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Mersin Tarsus Termoteknik Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Mersin Tarsus Termoteknik Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Tarsus Termoteknik Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Mersin Tarsus bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0324 502 5212

Mersin Tarsus Termoteknik Servisi

Mersin Tarsus Termoteknik Beyaz Eşya Servisi

Mersin Tarsus Termoteknik Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Mersin Tarsus Termoteknik Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Mersin Tarsus Termoteknik Klima Servisi

Mersin Tarsus Termoteknik Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Mersin Tarsus geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Mersin Tarsus Termoteknik Kombi Servisi

Mersin Tarsus Termoteknik Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Mersin Tarsus Termoteknik Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Mersin Tarsus Termoteknik Televizyon Servisi

Mersin Tarsus Termoteknik Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Mersin Tarsus Termoteknik Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Mersin Tarsus Termoteknik Servisleri:

Mersin Tarsus Termoteknik Beyaz Eşya Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Klima Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Kombi Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Televizyon Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Buzdolabı Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Çamaşır Makinesi Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Bulaşık Makinesi Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Kurutma Makinesi Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Isı Pompası Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Fırın Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Ankastre Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Termosifon Servisi, Mersin Tarsus Termoteknik Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0324 502 5212