İkizce / Ordu
clock

7/24 İkizce Servisi


Ordu İkizce Servisi

Ordu İkizce Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Ordu İkizce Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Ordu İkizce Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Ordu İkizce Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 İkizce/Ordu
📱 Ordu İkizce Servis Telefonu :
🛠️ Ordu İkizce Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Ordu İkizce Servisi )
⏰ Ordu İkizce Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Ordu İkizce Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Ordu İkizce Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Ordu İkizce Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 İkizce Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Ordu İkizce bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi

Ordu İkizce Servisi

Ordu İkizce Beyaz Eşya Servisi

Ordu İkizce Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Ordu İkizce Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Ordu İkizce Klima Servisi

Ordu İkizce Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Ordu İkizce geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Ordu İkizce Kombi Servisi

Ordu İkizce Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Ordu İkizce Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Ordu İkizce Televizyon Servisi

Ordu İkizce Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Ordu İkizce Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Ordu İkizce Servisleri:

Ordu İkizce Beyaz Eşya Servisi, Ordu İkizce Klima Servisi, Ordu İkizce Kombi Servisi, Ordu İkizce Televizyon Servisi, Ordu İkizce Buzdolabı Servisi, Ordu İkizce Çamaşır Makinesi Servisi, Ordu İkizce Bulaşık Makinesi Servisi, Ordu İkizce Kurutma Makinesi Servisi, Ordu İkizce Isı Pompası Servisi, Ordu İkizce Fırın Servisi, Ordu İkizce Ankastre Servisi, Ordu İkizce Termosifon Servisi, Ordu İkizce Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi