Mesudiye / Ordu
clock

7/24 Mesudiye Servisi


Ordu Mesudiye Servisi

Ordu Mesudiye Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Ordu Mesudiye Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Ordu Mesudiye Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Ordu Mesudiye Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Mesudiye/Ordu
📱 Ordu Mesudiye Servis Telefonu :
🛠️ Ordu Mesudiye Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Ordu Mesudiye Servisi )
⏰ Ordu Mesudiye Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Ordu Mesudiye Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Ordu Mesudiye Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Ordu Mesudiye Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Mesudiye Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Ordu Mesudiye bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi

Ordu Mesudiye Servisi

Ordu Mesudiye Beyaz Eşya Servisi

Ordu Mesudiye Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Ordu Mesudiye Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Ordu Mesudiye Klima Servisi

Ordu Mesudiye Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Ordu Mesudiye geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Ordu Mesudiye Kombi Servisi

Ordu Mesudiye Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Ordu Mesudiye Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Ordu Mesudiye Televizyon Servisi

Ordu Mesudiye Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Ordu Mesudiye Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Ordu Mesudiye Servisleri:

Ordu Mesudiye Beyaz Eşya Servisi, Ordu Mesudiye Klima Servisi, Ordu Mesudiye Kombi Servisi, Ordu Mesudiye Televizyon Servisi, Ordu Mesudiye Buzdolabı Servisi, Ordu Mesudiye Çamaşır Makinesi Servisi, Ordu Mesudiye Bulaşık Makinesi Servisi, Ordu Mesudiye Kurutma Makinesi Servisi, Ordu Mesudiye Isı Pompası Servisi, Ordu Mesudiye Fırın Servisi, Ordu Mesudiye Ankastre Servisi, Ordu Mesudiye Termosifon Servisi, Ordu Mesudiye Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi