0354 000 0000

Merkez / Yozgat
clock

7/24 Merkez Femaş Servisi

0354 000 0000

Yozgat Merkez Femaş Servisi

Yozgat Merkez Femaş Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Yozgat Merkez Femaş Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Femaş Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Yozgat Merkez Femaş Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Yozgat Merkez Femaş Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Yozgat
📱 Yozgat Merkez Femaş Servis Telefonu : 0354 000 0000
🛠️ Yozgat Merkez Femaş Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Yozgat Merkez Femaş Servisi )
⏰ Yozgat Merkez Femaş Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Yozgat Merkez Femaş Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Yozgat Merkez Femaş Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Yozgat Merkez Femaş Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Merkez Femaş Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Yozgat Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0354 000 0000

Yozgat Merkez Femaş Servisi

Yozgat Merkez Femaş Beyaz Eşya Servisi

Yozgat Merkez Femaş Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Yozgat Merkez Femaş Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Yozgat Merkez Femaş Klima Servisi

Yozgat Merkez Femaş Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Yozgat Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Yozgat Merkez Femaş Kombi Servisi

Yozgat Merkez Femaş Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Yozgat Merkez Femaş Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Yozgat Merkez Femaş Televizyon Servisi

Yozgat Merkez Femaş Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Yozgat Merkez Femaş Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Yozgat Merkez Femaş Servisleri:

Yozgat Merkez Femaş Beyaz Eşya Servisi, Yozgat Merkez Femaş Klima Servisi, Yozgat Merkez Femaş Kombi Servisi, Yozgat Merkez Femaş Televizyon Servisi, Yozgat Merkez Femaş Buzdolabı Servisi, Yozgat Merkez Femaş Çamaşır Makinesi Servisi, Yozgat Merkez Femaş Bulaşık Makinesi Servisi, Yozgat Merkez Femaş Kurutma Makinesi Servisi, Yozgat Merkez Femaş Isı Pompası Servisi, Yozgat Merkez Femaş Fırın Servisi, Yozgat Merkez Femaş Ankastre Servisi, Yozgat Merkez Femaş Termosifon Servisi, Yozgat Merkez Femaş Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0354 000 0000